Dzisiejsza pikieta ,w sprawie wsparcia naszej koleżanki, Przewodniczącej „Solidarności” ,w Szpitalu Wojewódzkim w Olsztynie Joli Stecyk,członka Zarządu Regionu. Pikieta organizowana przez Zarząd Regionu odbyła się pod Sądem Okręgowym w Olsztynie.✌️ Toczą się batalie sądowe o naruszenie dóbr osobistych. Ponadto liderki regionalnych struktur Ogólnopolskiego Związku Pielęgniarek i położnych poskarżyły się na Jolę, do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej Pielęgniarek i Położnych. Zarówno wojewódzki jak i naczelny Rzecznik nie zgodził się z zarzutami Pań ze związku pielęgniarskiego.Dziękujemy wszystkim którzy nas wsparli w tej akcji,m.in: Organizacje „Solidarności” w Michelin Polska, PKP PLK,Szpitalu Wojewódzkim,Urzędzie Wojewódzkim, Polskiej Spółce Gazowniczej,Indykpol S.A., Organizacji Terenowej i pracownikom Zarządu Regionu.